OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W GŁUCHOWIE

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie położona jest w  Dolinie Rzeki Rawki, i pracuje nieustannie od 111 lat zaopatrując w naturalne tradycyjne produkty. Celem zakładu jest jak najmniejsza ingerencja w naturalny skład mleka, którego walory zdrowotne są niepodważalne i powszechnie znane. Stosowane przez nas tradycyjne technologie, przy zachowaniu wysokiej higieny dają gwarancję, że otrzymują Państwo wyroby o naturalnych, najwyższych walorach zdrowotnych i smakowych.

KLIMEKO SP. Z O.O. SP.K.

Klimeko jest małą firmą rodzinną, która od ponad 25 lat zajmuje się przetwórstwem mleka w oparciu o tradycyjne i ekologiczne metody wytwarzania – rękodzieło. Bazą dla naszych wyrobów jest najwyższej jakości mleko ekologiczne i konwencjonalne. Poza mlekiem i kulturami bakterii mleczarskich nie dodajemy żadnych wielokrotnie przetworzonych składników, barwników i konserwantów. W ofercie naszej firmy znajdują się następujące produkty: jogurty naturalne, twarogi, masło, maślanka, śmietany, kefir mleko zsiadłe oraz serki smakowe.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ŁASK

W zgodzie z naturą.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Łask zyskała miano cenionego producenta wyrobów nabiałowych. Jeżeli poszukujecie Państwo produktów najwyższej jakości, możecie na nas liczyć. Za główny cel postawiliśmy sobie zaopatrzenie klientów w najlepsze i najzdrowsze z dostępnych na rynku produktów. Zespół oddanych dostawców i pracowników dokłada wszelkich starań, abyśmy jako firma zawsze kojarzeni byli z najlepszą jakością. Nasze produkty są wyjątkowe, zdrowe, produkowane według tradycyjnych, niezmiennych od lat receptur – bez ulepszaczy, substancji zagęszczających, mleka w proszku.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŁOWICZU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu znana jest od pokoleń z produkcji wyrobów mleczarskich, polski producent, wykorzystujący polskie mleko. Charakterystyczna Łowiczanka widniejąca w logotypie marki rozpoznawana przez wszystkich, jest widoczna na półkach sklepowych w całej Polsce oraz ponad 50 krajach świata. Wykreowanie marki Łowicz przyczyniło się do osiągniecia miejsca w czołówce polskich mleczarni.

Spółdzielnia rocznie przerabia około 500 milionów litrów mleka pochodzącego z 2500 rodzinnych gospodarstw rolnych. Nieustannie inwestuje w nowoczesne linie produkcyjne i technologie. Oficjalnym potwierdzeniem poziomu Systemu Zarządzania Jakością jest certyfikat z zakresu systemu IFS (International Food Standard) przez jednostkę certyfikującą TÜV NORD. System HACCP w zakładach Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu jest pod nadzorem Powiatowych Lekarzy Weterynarii.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA WART-MILK W SIERADZU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK w Sieradzu działa od 1926 roku.
W swojej działalności łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzanych produktów nabiałowych. Nadrzędnym celem działania OSM WART-MILK jest produkowanie wyrobów mleczarskich bezpiecznych dla zdrowia konsumentów  i spełniających ich oczekiwania. Swoja misję  realizuje poprzez zharmonizowanie wysokiej jakości, bezpieczeństwa zdrowotnego oraz dobrej ceny swoich produktów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKIERNIEWICACH

O.S.M. w Skierniewicach łączy tradycję w wytwarzaniu wyrobów mleczarskich z nowoczesną techniką i technologią przy wsparciu stabilnej i dobrze przygotowanej kadry managerskiej z wieloletnim doświadczeniem w branży mleczarskiej.

Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów mlecznych proszkowanych oraz sera typu Mozzarella.

Czytaj więcej

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH

Spółdzielnię Mleczarską zawiązali okoliczni właściciele ziemscy w 1912 r., którzy wspólnie wybudowali zakład mleczarski. Funkcjonował on w okresie II wojny światowej i został rozbudowany. Od 1980 roku działał pod nazwą Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Wartkowicach, a od 1995 jako Spółdzielnia Mleczarska „Mleczwart” w Wartkowicach. Pod tym szyldem funkcjonuje do dziś. W 2005 roku Spółdzielnia przeszła gruntowną modernizację, wymieniono cały park maszynowy.

Czytaj więcej

SPÓŁDZIELNIA DOSTAWCÓW MLEKA W WIELUNIU

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu to zakład mleczarski z ponad 80-letnią tradycją, powstały na podwalinach Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej i wcześniej działającej Okręgowej Mleczarni Spółdzielczej „Wielunianka”. Obecnie jest jednym z większych producentów wyrobów nabiałowych w regionie łódzkim.

Mleczarnia posiada własną bazę surowcową. Mleko do przerobu pozyskiwane jest od wielu dostawców z okolicznych powiatów.

Czytaj więcej

PPH ZARĘBSKI

PPH „Zarębski” to firma założona przez rodzinę Zarębskich oferująca tradycyjne produkty mleczarskie. Przedsiębiorstwo działa na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Nasze produkty są tworzone tylko w oparciu o tradycyjne receptury i technologie. Nasze wyroby mają prosty, naturalny skład.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku istnieje od 1936 roku. Początki istnienia spółdzielczości mleczarskiej na ziemi radomszczańskiej sięgają przełomu XIX i XX w. Dziś OSM w Radomsku należy do ścisłej czołówki zakładów mleczarskich w kraju pod względem ilości skupowanego mleka, wartości przychodów, zyskowności oraz nakładów inwestycyjnych.

Czytaj więcej

ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE

Rolniczo – Pracownicza Spółdzielnia Mleczarska w Szczercowie funkcjonuje na rynku artykułów mleczarskich od 1994 roku. Od początku naszym hasłem przewodnim jest- CHCESZ ŻYĆ DŁUGO JEDZ ZDROWO. Wszystkie nasze produkty są nisko przetworzone oparte o stare sprawdzone receptury Znak JAKOŚĆ TRADYCJA to potwierdza. Nasi klienci w pełni doceniają wartość produktów z naszej oferty. Liczne nagrody wyróżnienia i certyfikaty świadczą o potrzebie i zapotrzebowaniu na prawdziwie ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ !!!

Czytaj więcej