MILKPOL SPÓŁKA AKCYJNA – CZARNOCIN

Milkpol S.A. jest prywatną, dynamicznie rozwijającą się Spółką opartą od początku swej działalności w stu procentach na polskim, prywatnym kapitale. Została założona w 1990 roku przez dwóch inwestorów. Przedmiotem działalności Spółki od jej powstania, jest skup i przetwórstwo mleka, sprzedaż hurtowa i detaliczna produktów mlecznych, a także, od 1994 roku, działalność handlowa produktami innych zakładów mleczarskich.

Zakład produkcyjny usytuowany jest w Czarnocinie oddalonym od aglomeracji miejskich i zakładów przemysłowych, dzięki czemu surowiec oraz wyroby Spółki są naturalne i wolne od zanieczyszczeń. Mleko wykorzystywane do produkcji, spełnia najwyższe normy jakościowe pozyskiwane jest od lokalnych, wyspecjalizowanych gospodarstw zlokalizowanych w promieniu 60 km od zakładu.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W GŁUCHOWIE

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Głuchowie położona jest w  Dolinie Rzeki Rawki, i pracuje nieustannie od 111 lat zaopatrując w naturalne tradycyjne produkty. Celem zakładu jest jak najmniejsza ingerencja w naturalny skład mleka, którego walory zdrowotne są niepodważalne i powszechnie znane. Stosowane przez nas tradycyjne technologie, przy zachowaniu wysokiej higieny dają gwarancję, że otrzymują Państwo wyroby o naturalnych, najwyższych walorach zdrowotnych i smakowych.

KLIMEKO SP. Z O.O. SP.K.

Klimeko jest małą firmą rodzinną, która od ponad 25 lat zajmuje się przetwórstwem mleka w oparciu o tradycyjne i ekologiczne metody wytwarzania – rękodzieło. Bazą dla naszych wyrobów jest najwyższej jakości mleko ekologiczne i konwencjonalne. Poza mlekiem i kulturami bakterii mleczarskich nie dodajemy żadnych wielokrotnie przetworzonych składników, barwników i konserwantów. W ofercie naszej firmy znajdują się następujące produkty: jogurty naturalne, twarogi, masło, maślanka, śmietany, kefir mleko zsiadłe oraz serki smakowe.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA ŁASK

W zgodzie z naturą.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Łask zyskała miano cenionego producenta wyrobów nabiałowych. Jeżeli poszukujecie Państwo produktów najwyższej jakości, możecie na nas liczyć. Za główny cel postawiliśmy sobie zaopatrzenie klientów w najlepsze i najzdrowsze z dostępnych na rynku produktów. Zespół oddanych dostawców i pracowników dokłada wszelkich starań, abyśmy jako firma zawsze kojarzeni byli z najlepszą jakością. Nasze produkty są wyjątkowe, zdrowe, produkowane według tradycyjnych, niezmiennych od lat receptur – bez ulepszaczy, substancji zagęszczających, mleka w proszku.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŁOWICZU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu znana jest od pokoleń z produkcji wyrobów mleczarskich, polski producent, wykorzystujący polskie mleko. Charakterystyczna Łowiczanka widniejąca w logotypie marki rozpoznawana przez wszystkich, jest widoczna na półkach sklepowych w całej Polsce oraz ponad 50 krajach świata. Wykreowanie marki Łowicz przyczyniło się do osiągniecia miejsca w czołówce polskich mleczarni.

Spółdzielnia rocznie przerabia około 500 milionów litrów mleka pochodzącego z 2500 rodzinnych gospodarstw rolnych. Nieustannie inwestuje w nowoczesne linie produkcyjne i technologie. Oficjalnym potwierdzeniem poziomu Systemu Zarządzania Jakością jest certyfikat z zakresu systemu IFS (International Food Standard) przez jednostkę certyfikującą TÜV NORD. System HACCP w zakładach Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu jest pod nadzorem Powiatowych Lekarzy Weterynarii.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA WART-MILK W SIERADZU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska WART-MILK w Sieradzu działa od 1926 roku.
W swojej działalności łączy mleczarską tradycję z nowoczesnymi technologiami wytwarzanych produktów nabiałowych. Nadrzędnym celem działania OSM WART-MILK jest produkowanie wyrobów mleczarskich bezpiecznych dla zdrowia konsumentów  i spełniających ich oczekiwania. Swoja misję  realizuje poprzez zharmonizowanie wysokiej jakości, bezpieczeństwa zdrowotnego oraz dobrej ceny swoich produktów dostarczanych na rynki polskie i zagraniczne.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKIERNIEWICACH

O.S.M. w Skierniewicach łączy tradycję w wytwarzaniu wyrobów mleczarskich z nowoczesną techniką i technologią przy wsparciu stabilnej i dobrze przygotowanej kadry managerskiej z wieloletnim doświadczeniem w branży mleczarskiej.

Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów mlecznych proszkowanych oraz sera typu Mozzarella.

Czytaj więcej

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLECZWART W WARTKOWICACH

Spółdzielnię Mleczarską zawiązali okoliczni właściciele ziemscy w 1912 r., którzy wspólnie wybudowali zakład mleczarski. Funkcjonował on w okresie II wojny światowej i został rozbudowany. Od 1980 roku działał pod nazwą Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Wartkowicach, a od 1995 jako Spółdzielnia Mleczarska „Mleczwart” w Wartkowicach. Pod tym szyldem funkcjonuje do dziś. W 2005 roku Spółdzielnia przeszła gruntowną modernizację, wymieniono cały park maszynowy.

Czytaj więcej

SPÓŁDZIELNIA DOSTAWCÓW MLEKA W WIELUNIU

Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu to zakład mleczarski z ponad 80-letnią tradycją, powstały na podwalinach Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej i wcześniej działającej Okręgowej Mleczarni Spółdzielczej „Wielunianka”. Obecnie jest jednym z większych producentów wyrobów nabiałowych w regionie łódzkim.

Mleczarnia posiada własną bazę surowcową. Mleko do przerobu pozyskiwane jest od wielu dostawców z okolicznych powiatów.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W KROŚNIEWICACH

Krośniewicka OSM jest Spółdzielnią o wieloletniej tradycji, której głównym celem działalności jest skup mleka wyłącznie od Polskich rolników i przetwarzanie go na najwyższej jakości produkty mleczarskie. Na rynku działa już od roku 1928. Mleczarnia posiada dwa zakłady produkcyjne w Krośniewicach i Niedrzewiu. Jeden z Zakładów usytuowany jest niemal w samym środku Polski. Mleczarnia należy do średnich Spółdzielni w kraju. Mleko skupuje z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego.

Czytaj więcej

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W RADOMSKU

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Radomsku istnieje od 1936 roku. Początki istnienia spółdzielczości mleczarskiej na ziemi radomszczańskiej sięgają przełomu XIX i XX w. Dziś OSM w Radomsku należy do ścisłej czołówki zakładów mleczarskich w kraju pod względem ilości skupowanego mleka, wartości przychodów, zyskowności oraz nakładów inwestycyjnych.

Czytaj więcej

JOGO ŁÓDZKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

Jogo Łódzka Spółdzielnia Mleczarska to ponad 80 lat tradycji w produkcji nabiału. To wykwalifikowana kadra pracowników oraz sieć zaufanych lokalnych dostawców. Jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty: system zarządzania IFS oraz promujące żywność najwyższej jakości: „Jakość Tradycja” i „Doceń polskie”

Czytaj więcej

ROLNICZO-PRACOWNICZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SZCZERCOWIE

Rolniczo – Pracownicza Spółdzielnia Mleczarska w Szczercowie funkcjonuje na rynku artykułów mleczarskich od 1994 roku. Od początku naszym hasłem przewodnim jest- CHCESZ ŻYĆ DŁUGO JEDZ ZDROWO. Wszystkie nasze produkty są nisko przetworzone oparte o stare sprawdzone receptury Znak JAKOŚĆ TRADYCJA to potwierdza. Nasi klienci w pełni doceniają wartość produktów z naszej oferty. Liczne nagrody wyróżnienia i certyfikaty świadczą o potrzebie i zapotrzebowaniu na prawdziwie ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ !!!

Czytaj więcej